Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Ilość ofert: 257

GILOTYNA DO TAŚMY T5159B

Automatycznypodajnik do taśmy T5159B Eagle
- korpus wykonany z tworzywa
- reczna regulacja dł. tasmy
- maks. rozmiar tasmy: 19 x 30 mm

DŁUGOPIS PENTEL BK-437

Nowoczesność i prostota - te dwa słowa doskonale opisują produkt B810. Jego kształt pozwala na doskonałe trzymanie w dłoni. Ozdobny pierścień na korpusie świadczy o jego elegancji, idealny dla osób, które cenią sobie tradycje oraz wartość uznanej mar

DŁUGOPIS PENTEL BK708-C niebieski DLK2890

Nowoczesny i zarazem tradycyjny design tego Długopisu wyróżnia go wśród innych na rynku. Idealnie wyważony środek ciężkości. Tusz o niskiej lepkości gwarantuje wyjątkową płynność pisania. Idealny do opisywania faktur. Na wkłady wymienne BKL78.

DŁUGOPIS PENTEL BK77

Popularny produkt firmy Pentel. Prosta, klasyczna przezroczysta obudowa pozwala kontrolować poziom tuszu. Wkłady wymienne BKL7. Długość linii pisania 1700 m. Grubość linii pisania - 0,27mm.

DŁUGOPIS PILOT FRIXION ball

Długopis ścieralny.

DŁUGOPIS SPOKO

Dobra jakość w rozsadnej cenie, bogata kolorystyka obudowy.

DŁUGOPIS ŻELOWY DANG-A ZONE

Długopis żelowy Zone
Wodoodporny tusz o intensywnym i nie blaknącym kolorze, wymienny wkład, gumowy uchwyt w kolorze wkładu.

CIENKOPIS STABILO 88

Niezaprzeczalny Numer 1 w Polsce wśród cienkopisów. Niezawodny znak rozpoznawczy: jasne, podłużne paski na pomarańczowej obudowie. Grubość linii 0,4 mm - idealna do pisania oraz pracy z linijką lub szablonem. Dodatkowe zalety to wyjątkowo mocna końcó

DESKA KLIP A4 kolor

Niezastąpiona przy pracy w terenie i wszędzie tam, gdzie nie ma stołu lub blatu, na którym można by było pisać. Mocny klips zapobiega wysuwaniu się kartek. Wykonana z grubej tektury oklejonej folią PVC.

DESKA KLIP A4 kolor zamykana BIUR-FOL

Niezastąpiona przy pracy w terenie i wszędzie tam, gdzie nie ma stołu lub blatu, na którym można by było pisać. Mocny klips zapobiega wysuwaniu się kartek. Wykonana z grubej tektury oklejonej folią PVC.

Witryna stworzona na platformie